Dokumentai Archive - Teisės Vartai

Teisiniai dokumentai

Paprastasis neprotestuotinas vekselis

Vekselio forma

Vekselis, kaip vertybinis popierius – tai dokumentas, kuriuo jį išrašantis asmuo be išlygų įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui arba kuriuo tai padaryti pavedama kitam asmeniui. Paprastuoju vekseliu (solo) jo davėjas pats įsipareigoja sumokėti jame nurodytą sumą. Vekselis, kurio suma didesnė kaip trys tūkstančiai eurų, turi būti notarinės formos, jeigu vekselio davėjas yra fizinis asmuo arba ūkio subjektas, tvarkantis apskaitą pagal supaprastintos apskaitos taisykles.

Vekselyje, mokėtiname jį pateikus arba per tam tikrą laiką po pateikimo, davėjas gali nustatyti sąlygą, kad už vekselio sumą skaičiuojamos palūkanos. Vekseliuose, išrašytuose mokėti kitais terminais, sąlyga dėl palūkanų negalioja.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 voteses, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

Atsiuntimų: 57


Akcininkų sprendimas dėl bendrovės įstatinio kapitalo didinimo

Akcininkų sprendimas dėl bendrovės įstatinio kapitalo didinimo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 voteses, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

Atsiuntimų: 102


Automobilio pirkimo-pardavimo sutartis (nuo 2015-11-01)

Automobilio pirkimo-pardavimo sutartis (nuo 2015-11-01) – atsisiųskite sutartį.

Pirkimo-pardavimo sutartimi viena šalis (pardavėjas) įsipareigoja perduoti automobilį kitai šaliai (pirkėjui) nuosavybės teise, o pirkėjas įsipareigoja priimti automobilį ir sumokėti už jį nustatytą pinigų sumą (kainą).

Automobilio pirkimo – pradavimo sutartis sudaroma paprasta rašytine forma. Parduodamo automobilio kaina nustatoma pinigais šalių susitarimu. Pirkėjas paprastai automobilio kainą privalo sumokėti pardavėjui automobilio  perdavimo vietoje.

Pardavėjas privalo pagal pirkimo-pardavimo sutartį perduoti automobilį pirkėjui. Pardavėjas kartu su automobiliu privalo perduoti su juo susijusius dokumentus. Pirkėjas privalo sumokėti automobilio kainą per sutartyje nustatytą terminą ir nustatytoje vietoje.

Pardavėjas patvirtina ar transporto priemonė eismo ar kitų įvykių metu per laikotarpį, kurį jis buvo parduodamos transporto priemonės savininkas, buvo apgadinta/nebuvo apgadinta. Jei buvo apgadinta – nurodo trūkumus.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 voteses, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

Atsiuntimų: 125


Žemės ūkio paskirties žemės pirkėjo deklaracija

Žemės ūkio paskirties žemės pirkėjo deklaracija.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 voteses, average: 3.50 out of 5)
Loading...Loading...

Atsiuntimų: 562


Eismo įvykio deklaracija

Eismo įvykio deklaracija

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 voteses, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

Atsiuntimų: 37


Naujienlaiškiai
Informacija