Vilniuje bus aptariami tarptautinio teisminio bendradarbiavimo terorizmo bylose klausimai - Teisės Vartai

Vilniuje bus aptariami tarptautinio teisminio bendradarbiavimo terorizmo bylose klausimai

images (8)Rytoj, lapkričio 25 d. Vilniuje prasidės regioninė konferencija „Efektyvus tarptautinis centrinių institucijų teisminis bendradarbiavimas bylose, susijusiose su terorizmu“.
 
Šios Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos kartu su Jungtinių tautų Saugumo Tarybos Kovos su terorizmu komiteto bei Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro inicijuotos konferencijos dalyviai – 50 ekspertų iš įvairių šalių ir penkių tarptautinių bei regioninių organizacijų atstovai, aptars įvairius tarptautinio teisminio bendradarbiavimo  klausimus bei iššūkius, su kuriais dažniausiai susiduriama tiriant su terorizmu susijusias bylas, dalinsis savo patirtimi bei įžvalgomis apie tai, nuo ko priklauso šių procesų efektyvumas.
 
 
Į konferencijos dalyvius įžanginės sesijos metu kreipsis Lietuvos generalinis prokuroras Darius Valys.
 
Žurnalistams bus suteikta galimybė stebėti, filmuoti ir fotografuoti prieš prasidedant renginiui ir įžanginę konferencijos dalį, nuo 8.30 val. iki 9.10 val.  Kitos šios konferencijos sesijos vyks prie uždarų durų.  Konferencija vyks viešbutyje Holiday Inn Vilnius (Šeimyniškių g.1).
 
Pageidaujančius atvykti žurnalistus maloniai prašome kuo skubiau pranešti apie tai Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriui el. paštuelena.martinoniene@prokuraturos.lt, nurodant atvyksiančių asmenų vardus, pavardes ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę.
 
 
Maloniai kviečiame!
 
Nuoroda: Generalinė prokuratūra

 

Naujienlaiškiai
Informacija