Kaip veikia sistema? - Teisės Vartai

Kaip veikia sistema?

Užpildote užklausą

1 Vos per kelias minutes užpildote užklausos formą ir pasiekiate didelį skaičių Lietuvos advokatų bei kitų teisės profesionalų, kurie siūlo Jums savo teisines paslaugas. TeisėsVartai.lt leidžia Jums lengvai kontroliuoti vykdomą paiešką vienoje erdvėje. Šios sistemos patogumas pasižymi tuo, jog advokatai bei kiti teisės profesionalai iš karto mato Jūsų problemos aprašymą, miestą, kuriame reikalingos teisinės paslaugos bei terminą, iki kada Jums reikalingi advokatų pasiūlymai (atsakymai į Jūsų užklausą). Todėl prieš problemos sprendimą galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį advokatą ar kitą teisės profesionalą. O tai neabejotinai prognozuos sėkmingą teisinės problemos sprendimo rezultatą.

Užklausos patvirtinimas

2 Užpildžius užklausos formą, belieka sulaukti advokatų ar kitų teisės profesionalų pasiūlymų. Advokatai ir kiti teisės profesionalai matys Jūsų užklausą ir ruoš pasiūlymus, iš kurių Jūs galėsite pasirinkti tinkamiausią. 

 

Advokatai atsako į Jūsų užklausą

3 Būkite pasiruošę pamatyti didelį advokatų ar kitų teisės profesionalų, pasiruošusių suteikti Jums teisines paslaugas, ratą. Advokatų ar kitų teisės profesionalų pasiūlymuose matysite jų patirtį, taip pat ar jų teikiamų teisinių paslaugų įkainiai atitinka Jūsų finansines galimybes. 

 

Pasirenkate tinkamiausią advokatą!

4 Iš gausaus advokatų ar kitų teisės profesionalų pasiūlymų sąrašo belieka pasirinkti advokatą ar kitą teisės profesionalą, kuris labiausiai atitinka Jūsų teisinės problemos išsprendimo ir planuojamo išleisti biudžeto lūkesčius. Pasirinkite advokatą ar kitą teisės profesionalą per TeisėsVartai.lt, susisiekite su juo bei kartu išspręskite iškilusią teisinę problemą! 
Naujienlaiškiai
Informacija