Siūlo darbą teisininkui | 20-60 naujų pasiūlymų - Teisės Vartai

Siūlo darbą teisininkui

Siūlo darbą teisininkui dažniausiai įvairios tarptautinės bendrovės, bankai, antstoliai, notarai ir advokatai. Visi šie darbdaviai kelia skirtingus reikalavimus pretendentams, kadangi minėtų subjektų veikla savo esme yra skirtinga. Analizuojant darbo rinką, pastebima, kad pasiūlymai teisininkams yra nuolatiniai, tačiau jų skaičius nėra didelis. Išanalizavus visų darbo paieškų portalų duomenis, galima teigti, kad vidutiniškai kas mėnesį darbo pasiūlymų skaičius teisininkams svyruoja nuo 20 iki 60 pasiūlymų visos Lietuvos mastu. Vienu atveju darbuotojo ieško patys darbdaviai tiesiogiai, kitu – įdarbinimo agentūros. Agentūrų paslaugomis dažniausiai naudojasi tarptautinės bendrovės. Retu atveju darbo skelbimuose būna nurodomas teisininkui siūlomas darbo užmokestis, tačiau iš tų nedaugelio darbo pasiūlymų, kuriuose nurodomas siūlomas atlyginimas, galima daryti išvadą, kad teisininkų atlyginimai svyruoja nuo 700 iki 1200 Eur (prieš mokesčius, bruto).

Siūlo darbą teisininkui sostinėje

Kalbant apie darbo pasiūlomus teisininkams konkrečiuose miestuose, labiausiai pasižymi sostinė Vilnius, remiantis darbo skelbimų portalų duomenimis, Vilniuje darbo pasiūlymų yra daugiausiai ir tai yra apie 80-90 proc. visos Lietuvos darbo pasiūlymų būtent teisininkams. Šiuos skaičius lemia ne tik tai, jog Vilnius yra Lietuvos sostinė, bet ir tai, kad Vilniuje yra fiksuojamas didžiausias gyventojų skaičius, sostinėje veiklą taip pat vykdo daug tarptautinių bei vietinių bendrovių. Taip pat darbo užmokestis teisininkams čia yra didžiausiais.

Teisininkai kituose miestuose

Kaunas ir Klaipėda dalinasi visais kitais likusiais darbo skelbimais teisininkams. Žinoma, tarp visų darbo skelbimų įsiterpia ir darbo pasiūlymais teisininkams kituose miestuose, tokiuose kaip (Šiauliai, Panevėžys, Alytus ir t.t.), bet tai yra absoliuti mažuma. Taigi, didžiausios įsidarbinimo ir karjeros galimybės teisininkams yra Vilniuje. Sostinėje specialistai, ieškantys teisininko darbo turi platesnes galimybes rinktis bei derėtis su būsimu darbdaviu.

Įdomu pastebėti, kad prie darbo pasiūlymų teisininkams dažnai figūruoja ir darbo pasiūlymai vadovams, o tai pagrindžia nuostatą, kad teisininkų specialybė yra universali ir įdomi darbavimas ne tik savo tiesiogine paskirtimi, bet ir kaip teisę išmanančio įmonės direktoriaus pozicija. Taigi, savo karjerą pradėjus teisės specialisto pozicijoje ir įgijus pakankamai žinių, atsiranda galimybės dirbti ir vadovaujamąjį darbą.

Siūlo darbą teisininkui ar advokatui

Taigi, nors įsidarbinimo galimybės teisės srityje ir nepasižymi didele pasiūla, tačiau teisininkai, neradę tinkamo pasiūlymo darbo skelbimuose, savo specialybę gali panaudoti ir ieškant darbo kitose ne vien su teisiniu darbu susijusiose srityse. Iš kitos pusės, didelė teisininkų pasiūla leidžia darbdaviams iš visų kandidatų atsirinkti geriausius ir perspektyviausius teisininkus.

Klientų paieška
Naujienlaiškiai
Informacija