Teisinė pagalba internetu - Teisės Vartai

Teisinė pagalba internetu

Anksčiau teisinės paslaugos iš esmės buvo teikiamus tik draugų ar giminių rekomendacijų pagrindu. Radus teisininką, sekdavo kliento ir teisininko tiesioginiai susitikimai, teisinės problemos aptarimai, dokumentų pateikimas ir t.t. Visi šie žingsniai reikalavo ne mažai laiko ir kantrybės, ypatingai, jeigu klientas dėl vienokių ar kitokių priežasčių paieškų etape pakeisdavo kelis teisininkus. Didėjant visuomenės užimtumui, vis mažiau laiko lieka varginančioms teisininkų paieškoms, klientai ne visada gali remtis pažįstamų ar giminių rekomendacijomis ir pan. Atsižvelgiant į tai, teisinių paslaugų srityje atsirado poreikis kažką keisti, todėl inovacijos bei nauji verslo modeliai neaplenkė ir teisinių paslaugų sektoriuje veikiančių įmonių.

teisinė pagalba internetu

Rinka

Teisinių paslaugų rinka, siekdama prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančių klientų poreikių, paskatino teisės specialistus teisinių konsultacijų ir bendravimo su klientu funkcijas perkelti į elektroninę erdvę. Negana to, buvo įdiegtos funkcijos klientui visus dokumentus teisininkui pateikti taip pat internetu, o teisininkai inovacijų pagalba įgijo galimybę visus rengiamus dokumentus bet kuriame etape derinti su klientu ir gauti jo pastabas. Šiuo metu klientas ir teisininkas gali komunikuoti bet kada ir būdami bet kuriame pasaulio taške. Na, o kalbant apie pinigus taupančius klientus – jiems atsirado galimybės naudotis įvairiais teisinių temų portalais ir forumais, kurs į jų nesudėtingus klausimus nemokamais atsakymus pateikia įvairių sričių teisininkai. Šios naujovės ne tik paspartino teisinius procesus bet ir sudarė prielaidas klientui taupyti laiką ir pinigus.

Kalbant apie draugų ir giminių rekomendacijas renkantis teisininką, pagrindinį vaidmenį vėl prisiima informacinės technologijos. Kadangi artimo rato žmonės ne visada gali rekomenduoti patikimą teisininką, nes, pavyzdžiui, patys niekada nebuvo susidūrę su teisinėmis problemomis arba jų nurodomas teisininkas nedirba toje srityje, kurioje jums reikia, todėl teisinių paslaugų rinkoje atsirado teisininkų ir jų teikiamų paslaugų kokybės vertinimo (reitingavimo) sistemos, kur, pasinaudoję įvairiomis teisininkų paslaugomis, klientai kiekvienoje kategorijoje įvertina suteiktų paslaugų lygį. Tokios teisininkų reitingavimo sistemos, leidžia išskirti geriausius teisininkus, teikiančius kokybiškiausias paslaugas.

Išvados

Taigi, šiuolaikinės modernios visuomenės privalumui, sudaro galimybes klientui teisinę pagalbą internetu gauti per greičiausius terminus, o esant pakankamai teisininkų konkurencijai – teisinę pagalbą geriausiomis kainomis.

Nuo minėtų naujovių neatsilieka ir teisinių paslaugų portalas teisesvartai.lt. Šis portalas vienoje erdvėje apjungia Lietuvos advokatus ir juridinius bei fizinius asmenis, ieškančius teisinių paslaugų. Teisesvartai.lt tikslas yra patenkinti fizinių bei juridinių asmenų poreikį rasti tinkamiausias teisines paslaugas Lietuvoje, o advokatai ir kiti teisės profesionalai, atsižvelgiant į tai, atras potencialių klientų ratą. Teisesvartai.lt – analogų Lietuvoje neturinti advokatų/teisininkų paieškos platforma!

Atsakymai į visus teisinius klausimus

Klausimai ir atsakymai ← daugiau teisinės informacijos.

Rasti advokatą/teisininką dabar:

Pateikti užklausą

Naujienlaiškiai
Informacija