Advokatai Alytuje | Daugiau nei 30 advokatų - Teisės Vartai

Advokatai Alytuje

Remiantis 2016 m. duomenimis, į Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašą buvo įrašyti apie 2130 advokatai, iš jų vos keli procentai paslaugas teikė Alytuje, o tai apie 30 – 40 visos Lietuvos advokatų. Lyginant su kitais Lietuvos miestais, advokatai Alytuje ir jų skaičis yra pakankamai mažas. Tokius skaičius lemia tai, jog kituose Lietuvos mietuose yra fiksuojamas didesnis gyventojų ir verslo subjektų skaičius. Remiantis 2016 m. sausio 1 d. duomenimis, Alytuje tuo metu gyveno apie 60 000 gyventojų. Šiuo atveju rinka pati kontroliuoja teisinių paslaugų ir advokatų poreikį Alytuje. Iš kitos pusės pakankamas advokatų skaičius leistų tikėtis didesnio jų paslaugų prieinamumo bei konkurencingų įkainių.

Advokatai Alytuje

Paprastai advokatai savo veiklos formai vykdyti pasirenka advokatų profesinę bendriją arba advokato (-ų) kontorą. Advokatų kontoros (bendrijos) teisines paslaugas teikia tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Kiekvienu konkrečiu atvejų reikėtų išsiaiškinti, kokių paslaugų Jums reikia, kurioje teisės srityje advokatas praktikuojasi ir kiek esate pasirengę mokėti advokatui už jo darbą.

Ieškant advokato Alytuje visada reikia įvertinti:

Jums reikia teisinių paslaugų, kurios reikalauja itin aukšto profesionalumo lygio, specifinių teisės žinių konkrečioje srityje (pavyzdžiui, esate nestandartinio ir sudėtingo ginčo šalis ar pan.);

Jums tiesiog reikia teisinių paslaugų, kurios yra teikiamos kasdieną (reikia gauti teismo leidimą turto pardavimui, skyrybos bendru sutuoktinų sutarimu, įmonės steigimas ir pan.).

Nuo minėtų aspektų priklauso teisinių paslaugų įkainiai. Jeigu paslaugos yra standartinės ir kasdienės, natūralu, kad jas suteikti galės platesnis advokatų ratas ir už mažesnę kainą.

Teisesvartai.lt platformoje galite pateikti savo problemos aprašymą Alytaus advokatams ir gauti jų pasiūlymus su paslaugų įkainiais, iš kurių galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią!

Pateikti užklausą

Arba galite rasti advokatų kontorą (bendriją) pagal jūsų pasirinktus kriterijus (miestas, teisės sritis, kalba, atstumas ir pan.)!

Naujienlaiškiai
Informacija