Apie mus - Teisės Vartai

Apie mus

teisininkų susitarimasSveiki apsilankę teisinių paslaugų paieškos sistemoje TeisėsVartai.lt! Ši sistema vienoje erdvėje apjungia Lietuvos advokatus, kitus teisės profesionalus ir juridinius bei fizinius asmenis, ieškančius teisinių paslaugų. TeisėsVartai.lt tikslas yra patenkinti fizinių bei juridinių asmenų poreikį rasti tinkamiausias teisines paslaugas Lietuvoje, o advokatai ir kiti teisės profesionalai, atsižvelgiant į tai, atras potencialių klientų ratą.

Mūsų vizija – tapti profesionalumo standartu teisinių paslaugų paieškos srityje.

Mūsų komanda savo veiklą grindžia lojalumobendradarbiavimo bei konfidencialumo principais, nes Jūsų pasitikėjimas mums yra svarbiausias!

 

Pagrindiniai sistemos TeisėsVartai.lt veikimo principai:

  • Platesnės galimybės pasiekti advokatus bei kitus teisės profesionalus. Kartais rasti advokatą, teisininką gali būti sudėtinga laiko bei patiriamų finansinių išlaidų prasme. TeisėsVartai.lt panaikina visas kliūtis ir barjerus iš daugumos išsirinkti tinkamiausią advokatą ar kitą teisės profesionalą. Sistema leidžia rasti teisines paslaugas per trumpiausius terminus ir geriausiomis kainomis!

  • Supaprastintas procesas. Turėdami prisijungimą prie interneto, laisvai galite teikti užklausas dėl teisinių paslaugų suteikimo bei Jums tinkamais terminais gauti advokatų/kitų teisės profesionalų pasiūlymus;

  • Nereikalauja papildomų išlaidų plėtrai. Advokatai bei kiti teisės profesionalai, ieškodami klientų, neišleidžia papildomų kaštų klientų paieškoms (reklama ir pan.).

 

Taigi linkime sėkmingo bei sklandaus naudojimosi teisinių paslaugų paieškos sistema TeisėsVartai.lt!

   

Naujienlaiškiai
Informacija