Advokatai Kaune | ~280 advokatų mieste - Teisės Vartai

Advokatai Kaune

Remiantis 2016 m. duomenimis, į Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašą buvo įrašyti apie 2130 advokatai, iš jų apie 281 teisines paslaugas teikė Kaune, o tai – 14 proc. visos Lietuvos advokatų. Lyginant su kitais didžiaisiais Lietuvos miestais, Kaune advokatų skaičių yra vienas didžiausių. Advokatai Kaune pasižymi aukštu kokybės ir profesionalumo lygiu. Aukštą profesionalumo ir paslaugų lygį lemia ne tik tai, jog Kaunas yra antras  pagal dydį Lietuvos miestas, bet ir tai, kad Kaune veiklą vykdo daug vietinių ir tarptautinių bendrovių, Kaunas yra strategiškai patogioje Lietuvos dalyje. Civilinė apyvarta pati kontroliuoja teisinių paslaugų ir advokatų poreikį Kaune. Iš kitos pusės didesnis advokatų skaičius leistų tikėtis didesnio jų paslaugų prieinamumo bei konkurencingesnių įkainių.

advokatai kaune

Paprastai advokatai savo veiklos formai vykdyti pasirenka advokatų profesinę bendriją arba advokato (-ų) kontorą. Advokatų kontoros (bendrijos) teisines paslaugas teikia tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Didesnės advokatų kontoros paprastai teisines paslaugas teikia platesnėje teisinių paslaugų sferoje, nes apjungia daugiau advoaktų, turinčių teisinių žinių ir praktikos įvairiose teisės šakose.

Teisę verstis advokato veikla turi ir advokatų teises ir pareigas įgyja į advokatų, turinčių teisę verstis advokato veikla, sąrašą įrašyti advokatai, kurie turi advokato pažymėjimą.

Advokatai savo veikloje vadovaujasi etikos kodeksu, kur yra apibrėžiami ir reglamentuojami svarbiausi advokatų veiklos principai: sąžiningumas, nepriekaištingas elgesys, kliento paslapties neatskleidimas, interesų konfliktas, lojalumas klientui ir kt.

Įstatymai įpareigoja kiekvieną advokatą ar profesinę advokatų bendriją kaip juridinį asmenį būti apsidraudus advokato profesinės civilinės atsakomybės draudimu. Minimali draudimo suma vienam advokatui ir vienam draudiminiam įvykiui yra 29000 Eur (dvidešimt devyni tūkstančiai eurų).

Ieškant advokato Kaune visada reikia įvertinti:

  • Jums reikia teisinių paslaugų, kurios reikalauja itin aukšto profesionalumo lygio, specifinių teisės žinių konkrečioje srityje (pavyzdžiui, esate nestandartinio ir sudėtingo ginčo šalis ar pan.);
  • Jums tiesiog reikia teisinių paslaugų, kurios yra teikiamos kasdieną (reikia gauti teismo leidimą turto pardavimui, skyrybos bendru sutuoktinų sutarimu, įmonės steigimas ir pan.).

Nuo minėtų aspektų priklauso teisinių paslaugų įkainiai. Jeigu paslaugos yra standartinės ir kasdienės, natūralu, kad jas suteikti galės platesnis advokatų ratas ir už mažesnę kainą. Jeigu vis dėl to ginčas yra sudėtingas, visada yra rekomenduojama ieškoti patyrusio, konkrečioje teisės srityje praktikos ir žinių turinčio advokato.

Teisesvartai.lt sistemoje galite pateikti savo problemos aprašymą Kauno advokatams ir gauti jų pasiūlymus su paslaugų įkainiais, iš kurių galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią!

Pateikti užklausą

Taip pat galite rasti advokatų kontorą (bendriją) pagal jūsų pasirinktus kriterijus (miestas, teisės sritis, kalba, atstumas ir pan.)!

Naujienlaiškiai
Informacija