Advokatai Klaipėdoje | ~150 advokatai mieste - Teisės Vartai

Advokatai Klaipėdoje

Remiantis 2016 m. duomenimis, į Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašą buvo įrašyti apie 2130 advokatai, iš jų apie 145 teisines paslaugas teikė Klaipėdoje, o tai – 8 proc. visos Lietuvos advokatų. Klaipėdos regione praktikuoja 1,5 proc., arba 32 advokatai, iš kurių po dešimt dirba Palangoje ir Šilutėje, šeši Kretingoje, keturi Gargžduose ir du Skuode. Lyginant su kitais didžiaisiais Lietuvos miestais, Klaipėdoje advokatų skaičių yra vienas didžiausių (Klaipėda tarp Lietuvos miestų yra trečioje vietoje). Advokatai Klaipėdoje pasižymi aukštu kokybės ir profesionalumo lygiu. Aukštą profesionalumo ir paslaugų lygį lemia ne tik tai, jog Klaipėda yra trečias  pagal dydį Lietuvos miestas, bet ir tai, kad Klaipėdoje veiklą vykdo daug vietinių ir tarptautinių bendrovių, Klaipėdoje yra Lietuvos laivų uostas.

advokatai Klaipėdoje

Advokatas – profesionalus teisininkas, teikiantis įvairias teisines paslaugas (konsultacijas), veikia kliento vardu (jam atstovauja), gina jo interesus teisme, taip pat valstybės kitose institucijose, įstaigose bei organizacijose, santykiuose su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis (sprendžiant ginčus, dalyvaujant derybose, verslo procesuose). Advokatas konsultuoja dėl problemų sprendimo, įvertina ir pataria kreiptis ar ne į teismą, kitą ginčų sprendimo instituciją. Jis taip pat rekomenduoja, kokias teisines priemones naudoti santykiuose  prieš kitą proceso šalį, kliento vardu teikia ir atsiima dokumentus, tvarko kitus teisinius klientų reikalus santykiuose su trečiaisiais asmenimis.

Paprastai advokatai savo veiklos formai vykdyti pasirenka advokatų profesinę bendriją arba advokato (-ų) kontorą. Advokatų kontoros (bendrijos) teisines paslaugas teikia tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Didesnės advokatų kontoros teikia platesnio spektro teisines paslaugas, nes jose dirba daugiau teisininkų besispecializuojančių įvairiose teisės srityse. Kiekvienu konkrečiu atvejų reikėtų išsiaiškinti, kokių paslaugų Jums reikia, kurioje teisės srityje advokatas praktikuojasi ir kiek esate pasirengę mokėti advokatui už jo darbą.

Ieškant advokato Klaipėdoje visada reikia įvertinti:

  • Jums reikia teisinių paslaugų, kurios reikalauja itin aukšto profesionalumo lygio, specifinių teisės žinių konkrečioje srityje (pavyzdžiui, esate nestandartinio ir sudėtingo ginčo šalis ar pan.);
  • Jums tiesiog reikia teisinių paslaugų, kurios yra teikiamos kasdieną (reikia gauti teismo leidimą turto pardavimui, skyrybos bendru sutuoktinų sutarimu, įmonės steigimas ir pan.).

Nuo minėtų aspektų priklauso teisinių paslaugų įkainiai. Jeigu paslaugos yra standartinės ir kasdienės, natūralu, kad jas suteikti galės platesnis advokatų ratas ir už mažesnę kainą. Jeigu Jums reikia teisinių paslaugų, kurios reikalauja itin aukšto profesionalumo lygio, specifinių teisės žinių konkrečioje srityje, tokios paslaugos kainuos brangiau. Tokių paslaugų kaina nuo įprastinių gali skirtis trim ir daugiau kartų.

Teisesvartai.lt platformoje galite pateikti savo problemos aprašymą Klaipėdos advokatams ir gauti jų pasiūlymus su paslaugų įkainiais, iš kurių galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią!

Pateikti užklausą

Arba galite rasti advokatų kontorą (bendriją) pagal jūsų pasirinktus kriterijus (miestas, teisės sritis, kalba, atstumas ir pan.)!

Naujienlaiškiai
Informacija