Sistemos privalumai - Teisės Vartai

Sistemos privalumai

 • Teisinių paslaugų paieškos sistema yra visiškai nemokama

  Sistema TeisėsVartai.lt suteikia galimybę tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims nemokamai rasti labiausiai jų poreikius atitinkančias teisines paslaugas. O advokatai ar kiti teisės profesionalai savo ruožtu turi galimybę nemokamai rasti potencialius klientus. Asmenys, ieškantys teisinių paslaugų, advokatus ar kitus teisės profesionalus renkasi pagal teisinės problemos sprendimo įkainius, miestą, kompetenciją, išsilavinimą, žinomumą ir pan.

 • Sistemoje galite rasti ne tik advokatus, bet ir kitų sričių teisininkus

  TeisėsVartai.lt suteikia galimybę, priklausomai nuo poreikių, rasti tiek įvairių sričių advokatus, tiek įvairių sričių teisininkus visoje Lietuvoje. Asmenys, ieškantys teisinių paslaugų, užklausoje aprašo savo problemą bei nurodo, iki kada jiems reikalingas advokato ar kito teisės profesionalo pasiūlymas (atsakymas į užklausą) dėl teisinių paslaugų suteikimo. Taip užtikrinama kliento galimybė greitai rasti tinkamiausias teisines paslaugas.

 • Sistema taupo Jūsų brangų laiką ir pinigus

  Naudodamiesi sistema TeisėsVartai.lt taupote savo pinigus ir laiką, kuriuos iššvaistytumėte ieškodami teisinių paslaugų kitais būdais. Patvirtinate savo užklausą ir per nurodytą terminą sulaukiate advokatų ar kitų teisės profesionalų pasiūlymų, iš kurių pasirenkate tinkamiausią. Belieka susisiekti su pasirinktu advokatu ar kitus teisės profesionalu ir kartu sėkmingai išspręsti teisinę problemą!

 • Sistema yra saugi ir ja paprasta naudotis

  Sistema TeisėsVartai.lt yra sukurta vadovaujantis aiškumo ir paprastumo principais, ji nėra apkrauta jokiomis kitomis papildomomis funkcijomis, todėl ja lengva naudotis tiek senam, tiek jaunam! Saugų naudojimąsi TeisėsVartai.lt užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp vartotojo naršyklės ir Teisėsvartai.lt serverio, yra šifruojama. Sertifikato detales rasite www.ssls.com.

Naujienlaiškiai
Informacija