Registracija Advokatams / Teisininkams - Teisės Vartai

Registracija Advokatams / Teisininkams

Teisininkas / Advokatas

Registruotis per Facebook

įrašykite el. pašto adresą, kuriuo su Jumis galės susisiekti Jus pasirinkęs klientas.


Šioje skiltyje Jūsų užpildyta informacija yra saugoma nuo kitų Advokatų/Teisininkų, todėl šią informaciją matys tik asmenys, ieškantys teisinių paslaugų (kai pasiūlysite jiems savo teisines paslaugas). Pateikus ne pilną, tikrovės neatitinkančią ar melagingą informaciją, TeisėsVartai.lt panaikins tokią registraciją.


įrašykite telefono numerį, kuriuo su Jumis galės susisiekti Jus pasirinkęs klientas

pasirinkite miestą (-us) kuriame (-uose) teikiate paslaugas. Pagal miestą (-us) bus generuojamos klientų užklausos

Pasirinkite teisės sritį (-is) kurioje (-ose) specializuojatės. Pagal teisės sritį (-is) bus generuojamos klientų užklausos. TeisesVartai.lt komanda, atsižvelgdama į klientų poreikius, rekomenduoja pasirinkti visas sritis.

Šioje vietoje galite aprašyti savo išsilavinimą, sukauptą patirti teisės srityje, reikšmingas bylas ar projektus, kuriuose dirbote (atstovavote) kaip advokatas(-ė) / teisininkas(-ė). Šią informaciją asmenys, ieškantys teisinių paslaugų, matys Jūsų pasiūlymuose.

Advokatai atstovauja klientų interesams teismuose, konsultuoja įvairiais teisminiais klausimais, teikia teisines paslaugas ir pan. Advokatas privalo turėti galiojantį advokato pažymėjimą.

Teisininkas konsultuoja įvairiais teisminiais klausimais, rengia teisinę reikšmę turinčius dokumentus ir pan. Teisininkas neatstovauja klientams teismuose. Teisininkas privalo turėti teisinį išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.

Šių reikalavimų neatitinkantiems ar melagingą informaciją pateikiantiems asmenims taikoma LR teisės aktuose nustatyta atsakomybė.

Pageidauju el. paštu gauti pranešimus apie naujas užklausas
Naujienlaiškiai
Informacija