Advokatai Šiauliuose | 77 advokatai mieste! - Teisės Vartai

Advokatai Šiauliuose

Advokatai SiauliuoseRemiantis 2016 m. duomenimis, į Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašą buvo įrašyti apie 2130 advokatai, iš jų apie 77 paslaugas teikė Šiauliuose, o tai – 4 proc. visos Lietuvos advokatų. Lyginant su kitais didžiaisiais Lietuvos miestais, Šiauliuose advokatų skaičių yra vienas mažiausių. Tokius skaičius lemia tai, jog kituose Lietuvos didžiuosiuose mietuose yra fiksuojamas didesnis gyventojų ir verslo subjektų skaičius. Šiuo atveju rinka pati kontroliuoja teisinių paslaugų ir advokatų poreikį Šiauliuose. Iš kitos pusės pakankamas advokatų skaičius leistų tikėtis didesnio jų paslaugų prieinamumo bei konkurencingų įkainių.

Paprastai advokatai savo veiklos formai vykdyti pasirenka advokatų profesinę bendriją arba advokato (-ų) kontorą. Advokatų kontoros (bendrijos) teisines paslaugas teikia tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims.

Renkantis advokatą, jam reiktų išdėstyti teisinę problemą ir pasidomėti – ką šiuo konkrečiu atveju būtų galima padaryti, kokių rezultatų galima pasiekti.

Neverta rinktais advokato, kuris žada bet kokiu atveju laimėti vieną ar kitą bylą arba iš karto konstatuoja, kad byla yra beviltiška. Advokatas šioje vietoje turėtų išlaikyti pusiausvyrą.

Geros reputacijos dažniausiai yra tie advokatai, kurie seniai dirba advokatūroje, turi didelę patirtį, laimi garsias ir „dideles“ bylas.

Advokatas negali atstovauti klientui, jei advokatas turėjo kokių nors oficialių reikalų su kita bylos šalimi – tai numatyta advokatų etikos taisyklėse.

Jei klientas nepatenkintas advokato darbu, jis bet kada gali advokatą keisti. Tokiu atveju klientas gali atsiimti dalį advokatui sumokėto honoraro.

Visi oficialiai dirbantys advokatai yra Lietuvos Advokatūros nariai.

Ieškant advokato Šiauliuose visada reikia įvertinti:

  • Jums reikia teisinių paslaugų, kurios reikalauja itin aukšto profesionalumo lygio, specifinių teisės žinių konkrečioje srityje (pavyzdžiui, esate nestandartinio ir sudėtingo ginčo šalis ar pan.);
  • Jums tiesiog reikia teisinių paslaugų, kurios yra teikiamos kasdieną (reikia gauti teismo leidimą turto pardavimui, skyrybos bendru sutuoktinų sutarimu, įmonės steigimas ir pan.).

Nuo minėtų aspektų priklauso teisinių paslaugų įkainiai. Jeigu paslaugos yra standartinės ir kasdienės, natūralu, kad jas suteikti galės platesnis advokatų ratas ir už mažesnę kainą.

Teisesvartai.lt platformoje galite pateikti savo problemos aprašymą Šiaulių advokatams ir gauti jų pasiūlymus su paslaugų įkainiais, iš kurių galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią!

Pateikti užklausą

Advokatai Šiauliuose – rasti advokatų kontorą (bendriją) pagal jūsų pasirinktus kriterijus (miestas, teisės sritis, kalba, atstumas ir pan.)!

Naujienlaiškiai
Informacija