Advokatai Vilniuje | Daugiau nei 1200 advokatų - Teisės Vartai

Advokatai Vilniuje

Advokatai VilniujeAdvokatai Vilniuje pasižymi itin aukštu kokybės ir profesionalumo lygiu. Aukštą profesionalumo ir paslaugų kartelę lemia ne tik tai, jog Vilnius yra Lietuvos sostinė, bet ir tai, kad Vilniuje yra fiksuojamas didžiausias gyventojų skaičius, sostinėje veiklą taip pat vykdo daug tarptautinių bei vietinių bendrovių.  Remiantis 2016 m. duomenimis, į Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašą buvo įrašyti apie 2130 advokatai, iš jų apie 1288 paslaugas teikė Vilniuje, o tai – daugiau nei pusė (66 proc.) visos Lietuvos advokatų.

Advokatas kildinamas iš lotyniško žodžio advokatus, kuris reiškia pašauktasis. Advokatas – tai šalių atstovas, gynėjas teisme. Advokatas turi būti išsilavinęs, profesionalus, nuolat keliantis savo kvalifikaciją – tik tai leidžia jam tinkamai vykdyti savo pareigas. Advokato profesija yra išskirtinė, ji siejama su Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtinta teise į gynybą ir teise turėti advokatą. Advokato uždavinys – visada padėti savo klientui.

Advokatus galima skirstyti įvairiai: pagal teisės sritis, moralę, laimėtų bylų skaičių. Svarbiausią vaidmenį šioje vietoje atlieka laimėtų bylų skaičius: kuo daugiau pergalių advokato „profesiniame bagaže“, tuo visuomenėje jo vardas tampa stipresnis ir žinomesnis. Būtent pagal šį kriterijų susiformuoja gero advokato įvaizdis.

Advokato profesijos atstovams keliami aukšti etikos, reputacijos ir kvalifikacijos reikalavimai. Advokato reputacijai keliami reikalavimai nustatyti Advokatūros įstatyme, aukštą moralinį profesinį elgesį užtikrinti turėtų nariams privalomas Advokatų etikos kodekso nuostatų laikymasis.

Paprastai advokatai savo veiklos formai vykdyti pasirenka advokatų profesinę bendriją arba advokato (-ų) kontorą. Verta pažymėti, kad Vilniuje teisines paslaugas teikia didžiausios Lietuvos advokatų kontoros (bendrijos), žinomos ne tik Baltijos šalių, bet ir pasauliniu lygiu. Didžiųjų advokatų kontorų (bendrijų) pagrindiniai klientai paprastai yra įmonės, kurioms teisinių paslaugų reikia nuolat bei įvairiose teisės srityse, tačiau fiziniai asmenys kreiptis į minėtas kontoras gali taip pat. Mažesnės advokatų kontoros  taip pat paslaugas teikia tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims, tik jų apimtys yra mažesnės, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad mažesnės advokatų kontoros teikia prastesnes teisines paslaugas. Kiekvienu atvejų reikėtų išsiaiškinti, kokių paslaugų Jums reikia, kurioje teisės srityje advokatas praktikuojasi bei kiek esate pasirengę mokėti advokatui už jo darbą.

Ieškant advokato Vilniuje visada reikia įvertinti:

  • Jums reikia teisinių paslaugų, kurios reikalauja itin aukšto profesionalumo lygio, specifinių teisės žinių konkrečioje srityje (pavyzdžiui, esate nestandartinio ir sudėtingo ginčo šalis ar pan.);
  • Ar Jums tiesiog reikia teisinių paslaugų, kurios yra teikiamos kas dieną (reikia gauti teismo leidimą turto pardavimui, skyrybos bendru sutuoktinų sutarimu, įmonės steigimas ir pan.).

Nuo minėtų aspektų priklauso teisinių paslaugų įkainiai. Jeigu paslaugos yra standartinės bei kasdienės, natūralu, kad jas suteikti galės platesnis advokatų ratas už mažesnę kainą.

Teisesvartai.lt platformoje galite pateikti savo problemos aprašymą Vilniaus advokatams bei gauti jų pasiūlymus su paslaugų įkainiais, iš kurių galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią!

Pateikti užklausą

Arba galite rasti advokatų kontorą (bendriją) pagal jūsų pasirinktus kriterijus (miestas, teisės sritis, kalba, atstumas bei pan.)!

advokatai Vilniuje - pasirinkimas Teisės Vartai svetainėje

Advokatai Vilniuje

Naujienlaiškiai
Informacija