Greitesnė bei patogesnė klientų paieška! - Teisės Vartai

Greitesnė bei patogesnė klientų paieška!


Advokatams/teisininkams


Advokatams/teisininkams

Kaip veikia Sistema? (advokatams)

Registracija

1 Užsiregistravę sistemoje TeisėsVartai.lt, įgyjate galimybę savo paslaugas pasiūlyti potencialiems klientams, sistemoje ieškantiems teisinių paslaugų. Klientas užpildo užklausos formą, joje pateikdamas problemos aprašymą, nurodydamas teisės sritį, terminą iki kada klientui reikalingas atsakymas bei miestą, kuriame klientui reikalingos teisinės paslaugos.

Atsakymas į užklausą

3 Iš potencialių klientų užklausų sąrašo pasirenkate labiausiai Jūsų kompetenciją atitinkančią kliento teisinę problemą.  Savo atsakyme į potencialaus kliento užklausą pateikiate teisinių paslaugų įkainius, trumpą komentarą, klientas atsakyme į savo užklausą taip pat  matys ir Jūsų vardą, pavardę bei atstovaujamą organizaciją. Sistemos privalumas yra tas, jog Jūsų atsakymus į užklausas bei visą kitą pateikiamą informaciją TeisėsVartai.lt matys tik klientai, ieškantys teisinių paslaugų. Konkurentams (kitiems advokatams ar teisės profesionalams) yra ribojama galimybė matyti Jūsų informaciją.

Klientas pasirenka Jūsų pasiūlymą!

4 Kai potencialus klientas pasirenka ir patvirtina Jūsų siūlomas teisines paslaugas, sistema automatiškai patalpina jo kontaktinę informaciją „Užklausų archyve“. Nuo šio momento tiek potencialus klientas, tiek Jūs matysite vienas kito kontaktinę informaciją ir galėsite tarpusavyje susisiekti bei kartu išspręsti iškilusią teisinę problemą. Svarbu paminėti, jog asmuo renkasi tinkamiausią advokatą ar kitą teisės profesionalą (pagal įkainius, kompetenciją, žinomumą ir pan.) iš pasiūlymų (atsakymų į užklausas) sąrašo, todėl naujo kliento suradimo sėkmė priklauso tik nuo Jūsų.
Naujienlaiškiai
Informacija