Pasirodė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo leidinio „Teismų praktika“ 42 numeris - Teisės Vartai

Pasirodė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo leidinio „Teismų praktika“ 42 numeris

atsisiųstiLietuvos Aukščiausiasis Teismas, tęsdamas leidybos tradiciją, šiandien pristatė naujausią savo leidinio “Teismų praktika“ numerį (Nr.42) . Jį, kaip ir  kitus biuletenio numerius,  galima įsigyti  elektroniniu būdu.

Naujausiame „Teismų praktika“ Nr. 42 daug dėmesio skiriama teismų praktikai, susijusiai su advokato teisinio statusu, šeimos teisės bylose dažnais vaikų išlaikymo ginčais, visuomenės poreikiams paimamo žemės sklypo vertės nustatymu, priverstinio skolos išieškojimo tvarka, draudiminiais santykiais  ir su kitomis visuomenei svarbiomis bylomis.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas taip pat pateikia  naujausią informaciją, susijusią su viešųjų pirkimų bylomis ir bankroto teise.  Knygoje aptariamos teisės normos, reglamentuojančios viešųjų pirkimų tiekėjų kvalifikacijos vertinimą. Bankroto teisės skiltyje – atsisakymas iškelti bankroto bylą nežinomam asmeniui, bankroto iškėlimo pagrįstumo ir fizinio asmens mokumo atkūrimo plano tvirtinimas.

Naujausio numerio turinyje nemažai vietos užima baudžiamoji teisė, kurios skyriuje apžvelgiama svarbiausia Teismo praktika,  susijusi su bendrininkavimu, neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, prekyba žmonėmis, kurstymu prieš kitos tautos, rasės, etinę, religinę ar kitokią žmonių grupę, neteisėtu aguonų ir kanapių auginimu, savavaldžiavimu. Plačiai apžvelgiamos bylos susijusios su baudžiamojo proceso teise, administracine atsakomybe.

42 numeryje skaitytojai ras naujausias Lietuvos Aukščiausiojo Teismo parengtas teismų praktikos apžvalgas,  Europos Žmogaus Teisių Teismo ir ES Teisingumo Teismo  sprendimų santraukas.

Visą informaciją  apie Lietuvos  Aukščiausiojo Teismo biuletenį “Teismų praktika” ir jo įsigijimą galite rasti šioje nuorodoje http://www.lat.lt/lt/biuletenis-teismu-praktika_112/biuletenio-uzsakymas.html 

Nuoroda: Lietuvos  Aukščiausiasis Teismas

 

Naujienlaiškiai
Informacija