Publikacijos, straipsniai apie teisę - Teisės Vartai

Publikacijos

Lietuvos advokatai (2018-02-27)

Lietuvos advokataiVertinant advokatų paslaugas, Lietuvos advokatai turėtų būti auditorija, kurią reikėtų skaičiuoti.. Jų skaičiaus, tenkančio 100 000 gyventojų Baltijos regione ir Šiaurės Europos šalyse. Lietuva pagal 100 000 gyventojų tenkančių advokatų skaičių patenka į lyderiaujančių Europos valstybių trejetuką.

skaityti daugiau »


Skyrybų advokatai Vilniuje (2018-02-11)

skyrybų advokatai VilniujeSkyrybos – vienas jautriausių ir skaudžiausių socialinių reiškinių, kurie vienam ar kitaip paveikia ne tik pačius sutuoktinius, jų vaikus, bet ir pačią valstybę. Remiantis Registrų centro 2016 m. II pusmečio duomenimis, Lietuvoje susituokė 14 800 porų, o skirtingais keliais pasuko 4 553 poros. Skaičiai išties dideli. Vengdamos ilgų bei varginančių procesų, poros dažniausiai skiriasi bendru tarpusavio sutartimi, taip taupydamos savo nervus, sveikatą bei saugodamos vaikų interesus. Šuo atveju skyrybų procesas yra pakankamai trumpas, lyginant su skyrybomis dėl vieno iš sutuoktinių kaltės, kai ginčas dėl turto ir vaikų pereina į ilgą ir varginantį teisminį procesą (ginčą).

skaityti daugiau »


Globos nustatymas (2018-02-08)

teisinės konsultacijos VilniujeGlobos nustatymas yra įgyvendinamas siekiant įgyvendinti, apsaugoti ir apginti neveiksnaus tam tikroje srityje fizinio asmens teises ir interesus. Asmens globa apima ir jo turto globą, tačiau prireikus turtui valdyti ir tvarkyti gali būti paskirtas turto administratorius.

skaityti daugiau »


Naujienlaiškiai
Informacija